Солтүстiк Қазақстан облысы Аққайың ауданының клубтық және кiтапханалық мекемелерiнiң тiзiмi

Солтүстiк Қазақстан облысы Аққайың ауданының клубтық және кiтапханалық мекемелерiнiң тiзiмi

Атауы

Мекен-жайы

Көрермен залыныңсы йымдылығы

Директордың Т.А.Ә.

Жекеменшікнысаны

Байланыс телефондары

1

Аралағаш АК

Аралағаш а.

150

Мусалим Өнергүл

мем.

8 (715-32)
5-26-97

2

Власовка АМҮ

Власовка а.

300

Максим Юрьевич Сериков

мем.

8 (715-32)
2-75-39

3

Трудовое АК

Трудовое а.

140

Светлана Анатольевна Жалкинова

мем.

8 (715-32) 5-29-38, 5-28-70

4

Дайындық АК

Дайындық а.

148

Гүлнар Серікқызы Сағындықова

жеке

8 (715-32) 2-96-84

5

Ивановка АМҮ

Ивановка а.

70

Асылбек Рыспайұлы Сарманов

жеке

8 (715-32) 5-23-66

6

Қаратомар АК

Қаратомар а.

120


 

мем.

8 (715-32) 2-93-33

7

Қиялы АК

Қиялы а.

150

мем.

8 (715-32) 2-55-32

8

Ленинский АМҮ

Ленинское а.

250

Асқар Хамзатұлы Айтбаев

мем.

8 (715-32) 2-94-99

9

Полтавка АМҮ

Полтавка а.

150

Анна Георгиевна Слепчук

мем.

8 (715-32) 2-63-80

10

Смирново АМҮ

Смирново а.

294

Елена Андреевна Кислая

мем.

8 (715-32)
22137, 21083

11

Түменка АК

Түменка а.

80

Ольга Николаевна Мордвинова

жеке

8 (715-32) 2-68-08

12

Черкас АМҮ

Черкас а.

150

 

жеке

8 (715-32) 2-33-23

13

Шағалалы а. АМҮ

Шағалалы а.

300

Ринат Қасымұлы Сүлейменов

мем.

8 (715-32) 2-35-23

14

Рублевка босуақытты өткізу орталығы

Рублевка а.

70

Надежда Аполлоновна Акимова

жеке

8 (715-32) 5-26-35

15

Добровольское бос уақытты өткізу орталығы

Добровольское а.

30

 

жеке

16

Черкасское бос уақытты өткізу орталығы

Черкасское а.

70

Любовь Николаевна Новоселова

жеке

17

Степное бос уақытты өткізу орталығы

Степное а.

30

Людмила Анатольевна Либгард

жеке

8 (71532) 5-17-21

18

Астраханка босуақытты өткізу орталығы

Астраханка а.

12

Светлана Омарқызы

Касимова

жеке

8 (715-32) 2-92-33

19

Кучковка бос уақытты өткізу орталығы

с. Кучковка

50

 

жеке

 

Кітапханалар

1

Аралағаш ауылдық кітапханасы

Аралағаш а.

6

Махаббат Қорғанбекқызы Есентаева

мем.

8 (715-32) 53005

2

Шағалалы ауылының кітапханасы

Шағалалы а.

20

Татьяна Алексеевна Зонтак

мем.

8 (715-32) 23710

3

Власовка ауылдық кітапханасы

Власовка а.

20

Василий Евгеньевич Майер

мем.

8 (715-32) 27589

4

Григорьевка ауылдық кітапханасы

Трудовое а.

15

Татьяна Николаевна Ломанкова

мем.

8 (715-32) 53007

5

Ивановка ауылдық кітапханасы

Ивановка а.

5

Вера Ивановна Мухамадиева

мем.

8 (715-32) 53006

6

Қаратомар ауылдық кітапханасы

Қаратомар а.

12

Арман Асхатұлы Мейрман

мем.

8 (715-32) 53008

7

Қиялы ауылдық кітапханасы

Қиялы а.

5

Сақтағанова Гүлшама Ғалелқызы

мем.

8 (715-32) 25711

8

Ленинское ауылдық кітапханасы

Ленинское а.

10

Әсем Қакенқызы Тоқова

мем.

8 (715-32) 29702

9

Полтавка ауылдық кітапханасы

Полтавка а.

25

Валентина Викторовна Пак

мем.

8 (715-32) 26342

10

Рублевка ауылдық кітапханасы

Рублевка а.

10

Шолпан Амангелдіқызы Қалкенова

мем.

8 (715-32) 27494

11

Смирново ауылдық кітапханасы

Смирново а.

25

Алма Қалижанқызы Елубаева

мем.

8 (715-32) 21955

12

Тоқшын ауылдық кітапханасы

Тоқшын а.

15

Дүйсембинова Айсұлу Ғалымжанқызы

мем.

8 (715-32) 26455

13

Черкас ауылдық кітапханасы

Черкас а.

10

Лейла Асхатқызы Нұрмағамбетова

мем.

8 (715-32) 52160

14

Орталық аудандық кітапхана

Смирново а.

50

Маряш Өмірзаққызы Шәріпова

мем.

8 (715-32) 22817
21887

15

Дайындық ауылдық кітапханасы

Дайындық а.

10

Гүлнар Серікқызы Сағандықова

жеке

8 (715-32) 2-96-84

Мақаланы құрған күні 07.03.2018 15:46

Мақаланы жаңартқан күні 10.08.2022 16:35

coronavirusАкорда Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі «БЖЗҚ» АҚ Antikor Премьер egovОфициальный интернет-ресурс Северо-Казахстанской областиӘділетruh.kz